As Danışmanlık logosu
...

As Danışmanlık2006 yılında Kahramanmaraş’da kurulmuş, Türkiye ve uluslararası platformda faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle bir araya getirilmiş uzman kadrosuyla firmalarımıza çözüm ortaklığı mantığıyla hizmet sunmaktadır.


Uluslararası platformda rekabet için hangi düzeyde olursa olsun tüm firmalar yeni çıkış yolları aramaktadırlar. Yeni iş alanları ile sunulan ürün ve hizmetin devamlılığının sağlanmasında tek yol yönetim etkinliği ile ürün güvenirliğinin artırılması ve rekabette üstünlüktür.

As danışmanlıkhalen; yönetim danışmanlığı, iş geliştirme ve stratejik planlama, kurumsal gelişim süreci danışmanlığı,ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi,HACCP (Gıda Emniyeti),ISO14001 (çevre yönetim sistemi),OHSAS 18001 (iş sağlığı ve güvenliği),TSE belgesi,Marka Tescili, Patent, Faydalı Model,CE İşaretlenmesi,Kamuoyu Araştırmaları, Saha ÇalışmaVeKullanılan Bilgi Toplama Yöntemleri,Kurumsal AraştırmalarVe Daha Birçok KonudaDanışmanlık Hizmeti Sunmakta, Ayrıca Stratejik Yönetim Danışmanlığı, Endüstriyel Yatırım Danışmanlığı, Yatırım Teşvik Belgesi, Yazılım Geliştirme Ve Eğitim Hizmetleri Alanlarında Entegre Çözümler Üretmekte Ve Firmalara Çözüm Ortaklığı Mantığıyla Hizmet Vermektedir

as danışmanlık kimdir as danışmanlık hakkında

Hemen Ara